MASZ PYTANIA ?

ZADZWOу: 883 700 988

AWF ANIA WOJNAROWSKA FITNESS

 

 

 

Idealna dla

Absolutnie każdego! Każda godzina zajęć Zumba® zaprojektowana jest na wciągnięcie wszystkich do wspólnej zabawy i wylania litrów potu.

Jak to działa

To workout bez słowa "work", czyli trening, w którym nawet nie zauważysz, jak ciężko pracujesz. Interwałowy mix ruchów o różnej  intensywności gwarantuje jedyną w swoim rodzaju, palącą kalorie, taneczną imprezę fitness. Daj się ponieść latynoskim rytmom i zobacz, jak super efektywna i super wesoła jest Zumba®. 

Korzyści

Totalny trening, łączący w sobie wszytkie elementy fitnessowe - cardio, wytrzymałość mięśni, balans i giętkość, wzrost energii i potężną dawkę niesamowitości po skończonym treningu ;)

 

Zumba® Fitness

 

to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba®  jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

 

Zumba®

 

... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że cwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzaja czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

 

... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

 

... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robic. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęc.

 

....no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

 

W ostatnich latach Zumba® przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę Zumba® osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitness.

 

fb  youtube mail

 

 

 

NA SKRÓTY:

 

 

KONTAKT

KONTAKT:

 

adres

AWF Anna Wojnarowska

 

telefon

telefon:

883 700 988

mail

e-mail:

a.wojnarowska@onet.eu