MASZ PYTANIA ?

ZADZWOу: 883 700 988

AWF ANIA WOJNAROWSKA FITNESS

Zumba® World Party

Kto mnie zna, ten wie, że zwariowałam na punkcie Zumba® Fitness :) Śmiało mogę powiedzieć, że moment decyzji zostania instruktorem zmienił moje życie. Dziś, po pięciu latach prowadzenia zajęć, widzę dwa filary, które utrzymują moją zumbową energię na wysokim poziomie - jednym jesteście oczywiście WY - moi najukochańsi uczestnicy zajęć. Drugim zaś - osoby które mnie inspirują, szkoleniowcy, prezenterzy i instruktorzy. Są osoby w tej branży, dla których jestem w stanie wsiąść w samochód i jechać 1000 albo więcej km na szkolenie, jam session czy maraton. Są takie imprezy w Europie, z których po pięciu, siedmiu, a nawet dziesięciu godzinach wychodzi się nie zmęczonym, ale naładowanym mega-pozytywną energią. Zumba® Fest w Belgii, Scandinavian Zumba® Party w Danii, Rimini Wellness we Wloszech, to prawdziwe święta miłośników Zumby, gromadzące co roku kilkaset a nawet kilka tysięcy uczestników.

 

Od dawna myślałam nad tym, żeby taką imprezę zrobić tu, na miejscu, w naszym Koszalinie, żeby pokazać innym ten poziom relacji z instruktorem, do którego sama wciąż dążę. Jak to mówią, do odważnych świat należy - więc lecimy ! :)

 

 

 

 

 

DYHONNE LUCAS

 

No dobra, to czym różni się ta impreza od innych ? 

Nie myślałam długo, kogo chciałabym widzieć w rolach gości. Są to prezenterzy, których poznałam na występach w Europie. Którzy roznoszą sale wypełnione ludźmi, swoją energią. Którzy, będąc gwiazdami - nie gwiazdorzą. Którzy mają swój niepowtarzalny, unikalny styl tańca, pozostając w zgodzie z formułą i filozofią Zumba® Fitness.

Do tego wspaniałe grono pozywnie zakręconych instruktorów z całej Polski, którzy nie mogą doczekać się już tej imprezy.

 

Na Zumba® World Party nie będzie taśm, barierek, smutnych panów z ochrony i zamkniętych VIP-roomów. Będzie jedna wspólna zabawa.

Byliście na maratonach, gdzie ulubiony instruktor znikał ze sceny po kliku utworach ? 

Każdy z naszych zagranicznych gości poprowadzi swoje pełne, godzinne zajęcia Zumba Masterclass, prezentując pełne spektrum swoich ulubionych rytmów !

Będzie duża, centralnie ustawiona scena, wspaniałe nagłośnienie i oświetlenie. Będzie też dostępny catering na terenie hali.

 

 

 

 

Widzę, że wszyscy zumbo-maniacy mają już swój bilet, ale apeluję do wszystkich, którzy się zastanawiają, boją, czy wstydzą. Do wszystkich, którzy myślą, że nie potrafią tańczyć, że nie dadzą rady kondycyjnie, że dopiero zaczynają swoją przygodę z Zumba® Fitness albo nawet nie wiedzą, co to ;) - przyjdźcie koniecznie ! Zobaczcie najlepszy grupowy program dance-fitness na najwyższym, światowym poziomie.  - to dla Was instruktorzy występują, to dla Was Kila Nita pierwszy raz w życiu przylatuje do Polski, a Astrid Narain z kolei już trzeci raz odwiedza Koszalin.

 

Dzięki wsparciu sponsorów cena za event to tylko 50 zł, czyli 10 zł za godzinę zajęć. Bez tej pomocy cena byłaby co najmniej dwa razy wyższa, dlatego proszę Was o dużą frekwencję, bo dużo osób włożyło ogrom pracy w to, aby ta impreza się odbyła. Mamy nadzieję, że zagości ona na stałe w kalendarzu wielkich eventów Zumba® Fitness i do tego potrzebna jest nam Wasza pomoc, przybywajcie, namawiajcie wszyskich, których znacie - nie będzięcie żałować. Może Zumba® wywróci też Wasze życie do góry nogami - a może po prostu doświadczycie "tylko" kilku godzin niezapomnianych emocji ;)

 

 

 

Kolejne wpisy:

fb  youtube mail

 

 

 

NA SKRÓTY:

 

 

KONTAKT

KONTAKT:

 

adres

AWF Anna Wojnarowska

 

telefon

telefon:

883 700 988

mail

e-mail:

a.wojnarowska@onet.eu